Menü

PROCSIN Hydra Pink (PEMBE) Spf50+ Bariyer Güçlendirici Cam Cilt Güneş Kremi PA++++

Zengin aktif içeriği ile güneş koruma ve cilt bakımı desteğinin gücünü cildinizde hissedeceksiniz. Güneşin keyfini daha güçlü bir cilt bariyeri ve cam gibi pürüzsüz bir cilt görünümü ile çıkaracaksınız…

Ürün Kodu : FP.01.03.003.014
5.0 Ortalama Puan
 • 5
  100
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0
(101 Yorum)
299,99 TL
cargo.png (345 b) Hızlı Kargo!

PİNK SPF50+ GÜNEŞ KREMİ

SPF50+ faktör özelliği ile UVA/UVB koruma sağlamasının yanı sıra, CICA (Asiaticoside, Madecassic Acid ve Asiatic Acid) içeriği sayesinde cilt yüzeyinde akne oluşumuna yönelik cilt bakımına yardımcı olması ve cildin onarılmasına destek olması için geliştirdiğimiz bir güneş bakım ürünüdür. Cildin elastikiyetin arttırılması, cildin sıkılaşması ve cilt bariyerinin güçlendirilmesine vermiş olduğu katkı ile birlikte, B12 Vitamininin sayesinde cilt tonunun eşitlenmesi ve çevresel faktörlerden korunması amaçlanmaktadır. C Vitamini içeriği ile cildin daha aydınlık bir görünüme kavuşmasına destek verirken, Avokado, Jojoba, Üzüm ve Nar Çekirdeği Yağlarının sayesinde cildin nem dengesinin sağlanması hedeflenmektedir.


NASIL KULLANILIR?

Güneşe çıkmadan yarım saat önce temiz cildinize bir miktar alıp iyice yediriniz. Makyaj altına baz olarak uygulayabilirsiniz. Tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur. 4 mevsim kullanılmasını öneriyoruz.

Teslimat Bilgisi
25.07.2024 - 29.07.2024 tarihine kadar kargoda
MİLYONLARCA MUTLU #Procsiner BURADA.
Peki Ya Sen?
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner