İade ve Geri Gönderim İşlemleri
 • Teslim aldığım ürünlerimi iade etmek istiyorum.

  Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir.

  Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün kırık veya hasarlı ise ilgili süreci başlatmak adına kırık/hasarlı ürünün kargo şirketi ile tarafımıza iadesi sağlanmalıdır.

  Kampanya dönemlerinde gerçekleştirmiş olduğunuz siparişlerde sipariş içerisinden kısmi iade kabul edilmemektedir. İade talebinin oluşturulabilmesi için sipariş içerisindeki tüm ürünlerin iade edilmesi gerekmektedir.

 • İade ettiğim ürünlerim hangi aşamada bilgi alabilir miyim ?

  İade ettiğiniz ürünleriniz tarafımıza teslim edildikten sonra müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.

 • Ürün değişimi yapmak istiyorum.

  Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir.

  Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.

 • Ücret iadem ne zaman yapılır ?

  İade ettiğiniz paketiniz ürün iade şartlarına uygun ise ücret iadeniz 2-14 gün içerisinde yansıtılmış olacaktır. Bu süreç bankanıza bağlı olarak değişim gösterebilmektedir. Bu durumda bankanız ile iletişime geçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.