%80 indirimli
Stokta Yok
HIZLI
KARGO
ÜCRETSİZ
İADE / DEĞİŞİM
%100 GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
KAPIDA ÖDEME
NAKİT/KREDİ KARTI
KREDİ KARTI
ÖDEME AVANTAJI
7/24 MÜŞTERİ HİZMETLERİ
02165044170
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (86)
 • Tavsiye Et
 • PROCSIN GOLDEN KURU BAKIM YAĞI NEDİR?

  İçindeki değerli bitkisel aktiflerin desteği ile yüz, vücut ve saç için uygulandığı bölgede yağlı bir tabaka bırakmadan maksimum nemlendirici özelliğiyle besleyici, yenileyici ve onarıcı bir bakım sunan, içeriğindeki sim ilavesi ile cildinizin ışıltılı görünümüne zemin hazırlayan  çok amaçlı bir yağdır.

  KURU BAKIM YAĞININ ÖNEMİ NEDİR?

  • Hem cilt için hem de saçlar için doğal bir formüle sahip olan kuru bakım yağı, kuru bir doku ve rahatlatıcı bir parfüm etkisi oluşturmaktadır. Kuru yağ  diğer bakım yağlarından farklı olarak cilt üzerinde yağlı bir tabaka bırakmadan doğadaki yağlardan oluşmuş içerikleriyle cildinizi hem nemlendirir hem de onarıcı ve besleyici bir bakım sunar.
  • Kuru yağ;genel anlamda saçınızda ve cildinizde kullanabileceğiniz hem nemlendirici hem onarıcı hem de besleyici bakımları bir arada sağlayan ürünlerdir.  Kuru yağlar kısa sürede emilmesinden dolayı cilt üzerindeki yağlı hissi  hissetmeden ortadan kalkarken, etkileri gün boyu sizlerle kalır. Zaten kuru olarak adlandırılmasındaki amaç da budur. Diğer bakım yağlarının aksine cildiniz tarafından kolayca emilerek geride ıslaklık hissi bırakmamasıdır. Ayrıca sim içerikli kuru yağlar cilt üzerinde  doğal bir ışıltı ve geçici bir bronzluk sağlar.

  PROCSIN  GOLDEN KURU BAKIM YAĞININ ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

  -%100 DOĞAL İÇERİK

  -SİMLİ İÇERİK

  -KOLAY EMİLİM

  -YAĞLI HİS BIRAKMAYAN FORMÜL

  -YÜZ ,VÜCUT VE SAÇ İÇİN ÇOK AMAÇLI KULLANIM

  -BESLEYİCİ VE YENİLEYİCİ ETKİ

  -MAKSİMUM NEM

  -ONARICI BAKIM

  -YAZ KIŞ KULLANIM

  -DURULAMA GEREKTİRMEYEN YAPI

  -TÜM CİLT VE SAÇ TİPİNE UYGUNLUK

  -GÜNLÜK KULLANIMA UYGUN

  KURU BAKIM YAĞI HANGİ SORUNLARDA KULLANILIR

  -CİLT ÇATLAKLARI

  -CİLT HASSASİYETİ

  -CİLT KURULUĞU

  -SAÇ KURULUĞU

  -TIRNAK ETİ SERTLİĞİ

  -SOLGUN CİLT

  -CANSIZ SAÇ

  -SAÇ KIRIKLARI

  -PÜRÜZLÜ CİLT

  -PEELİNG SONRASI GERGİN CİLT

  -GÜNEŞLENME SONRASI HASSASİYET

  PROCSIN GOLDEN KURU BAKIM YAĞININ CİLT VE SAÇA ETKİLERİ

  Tüm saç ve  vücut için nemlendirici  özelliğine sahip olan kuru bakım yağımız diğer saf yağ karışımlarına göre cilt üzerinde yağlı bir tabaka bırakmadan doğadaki yağlardan oluşmuş içerikleriyle cildinizin saçınızın  hem nemlendirilmesine  hem de beslenmesine imkan veren bir  bakım sunar.Güneş sonrası gerginliği alma ve kolojen üretiminin desteklenmesinde yardımcıdır. Cilt bariyerine verdiği destekle koruyucu bir kalkan görevi görür. Cilt üzerinde yaşana hassasiyetlerde cildin yatışmasına yardımcı olur.  Her evin ve çantanın olmazsa olmazı bir ürün olan kuru yağ, peeling sonrası cilt bakımı , duş sonrası saç bakımı ve tırnak bakımı sonrası tırnak etlerinin yumuşaması amacıyla kullanabilirsiniz. Sim ilaveli golden kuru bakım yağı, dekolte, kol ve bacak bölgesin de  pürüzsüz ve ışıltılı bir  görünüm kazanmasına zemin hazırlar. Özellikle İçindeki shea butter esteri ile çatlak ve selülit  konusunda verdiği destekle sorunlu görünümün azaltılmasına yardımcı olur. Cilt ve saçlar için doğal bir koruyucu kalkan oluşturur. Formüllerindeki özel bakım yağı karışımlarıyla cildi nemlendiren, dış etkenlere karşı koruyan ve içten dışa yenileyen aynı zamanda da içerdikleri pigmentlerle kusurları gizlemeyi ve cilde taze bir dokunuş katmayı sağlayan simli  bakım yağı  şehir hayatının en yeni kurtarıcısı olmaya aday bir üründür.

  BİR CÜMLE İLE PROCSIN GOLDEN KURU YAĞ

  YAĞLI HİS BIRAKMADAN MAKSİMIUM NEM,IŞILTILI GÖRÜNÜM.

  PROCSIN  GOLDEN KURU BAKIM YAĞI NASIL KULLANILIR?

  Avuç içine aldığınız birkaç damla kuru yağı istediğiniz bölgeye masaj yolu ile uygulayabilirsiniz. Kullanmadan önce sim etkisinden daha etkin yararlanmak için ürünü çalkalamanızı tavsiye ederiz.

  KURU YAĞLA GÜZELLİK İP UÇLARI

  -Fondötenle karıştırarak fondötenin yapısını inceltir ve daha doğal ve ışıltılı  bir görünüm kazanmaya zemin hazırlamış olursunuz.

  -Aynı karışım desteğini  göz altı kapatıcılarıyla da kullanabilirsiniz.

  -Butter krem yada boom butter cilt ile karıştırılıp tüm vücuda uygulandığında ipek çorap giymiş etkisi oluşmasına yardımcı olur.

  -Mikro tanecik yapısı ile  ciltte kısa süreli  bir bronzluk oluşmasına imkan tanır.

  -Lazer öncesi alovera jel kullandıktan sonra lazer işlemi sonunda butter kremle karıştırıp kullanabilirsiniz.

  -Kuru yağı saçlarınızda kullanacaksanız her duştan sonra fırçalarınıza az bir miktar sürerek saçlarınızı tarayabilirsiniz. Böylelikle saçlarınızın  daha parlak ve ışıltılı  bir görünüme kavuşmasına yardım etmiş olursunuz.

  -Kuru yağı yüz bölgesine uygulayacaksanız yüz maskenizin ya da nemlendirici kreminizin içeriğine ekleyebilirsiniz. Uygulama yaparken yüzünüzün merkezinden dışa doğru uygulayınız.

  -Makyaj yapmadan önce yüzünüze yapacağınız kuru yağ masajı, cildinizin yumuşamasına ve makyaja hazır hale gelmesine zemin hazırlar.

  -Cildinizi nemlendirmek veya onarmak için yağımızı doğrudan cildinize uygulamakta fayda vardır. İstenilen bölgelere dairesel ve yumuşak hareketlerle yedirerek uygulayınız.

  -Kuru yağı vücudunuzda kullanırken vücut nemlendiricilerinizle karıştırıp kullanmanız daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır.

  -Cildinize gündüz kremi sürerken ekleyeceğiniz birkaç damla kuru yağla extra bir aydınlık ve canlılık oluşturabilirsiniz.

  -Işıltılı  bir cilt için  elmacık kemiklerinize uygulayabilirsiniz.

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.