Menü
SENİN BOOM’UN HANGİSİ?
24.11.2023

SENİN BOOM’UN HANGİSİ?

Gittiğiniz her ortamda size güven veren saçlara sahip olmanın en önemli koşulu saçlarınız gereken özen ve bakımı göstermenizden geçmektedir. Yaşamın yoğun temposu ile birlikte hava koşuları, güneş ışınları, yanlış ve yetersiz bakım uygulamaları gibi çeşitli etkenlere bağlı olarak saçlar parlaklığını ve canlılığını kaybedebilir. Siz de saçlarınızın parlaklığını ve canlılığını kaybettiğini düşünüyor ve saçlarınızla ilgili sorunlar yaşıyorsanız yeni BOOM BUTTER serilerimizden oluşan bu yazıyı sizler için hazırladık.

DÖKÜLME KARŞITI BAKIMA ÖNEM VERİNİZ

Özellikle yaz döneminde dinlenme sürecine giren saç telleri, sonbaharın gelmesiyle birlikte dinlenen saçların yenilenme sürecine girdiği ve dökülme oluşumunun hızlandığı bir sürece denk gelmektedir. Bu nedenle, saç bakım ürünlerinizde, dökülme oluşumuna yönelik bakım desteği sunmaya yardımcı olan içerikle saçlarınızın güçlenmesine katkı sağlayabileceğiniz ürünleri tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. BOOM BUTTER Baicapil serisi, Saç dökülmesinde inovasyon BAICAPIL™ ile senin için özel olarak formüle edildi!

Zengin aktif içeriği ve Baicapilin özel kombinasyonun saç derisine verdiği destekle, saç dökülmesine yönelik bakıma yardımcı olması amacıyla geliştirdiğimiz bir saç bakım ürünüdür. İçeriğindeki Üzüm Çekirdeği ve Nar Çekirdeği yağının katkısıyla saçların sebum dengesinin sağlanmasına yardımcı olarak, kepek oluşumuna yönelik bakım desteği sunmayı amaçlamaktadır. B5 Vitaminin desteğiyle saçların daha parlak ve canlı bir görünüme kavuşmasının yanı sıra, saçlardaki geç uzamanın kontrol altına alınmasına yönelik katkı sağlamayı hedeflemektedir.

Biotin, Kafein, B5 vitamini ve Baicapilin özel kombinasyonunun desteğiyle saç dökülmelerine yönelik bakıma yardımcı olması amacıyla geliştirdiğimiz bir saç bakım ürünüdür. Özellikle Baicapil içeriğiyle saç dökülmelerine yönelik sunduğu bakım desteğinin yanı sıra Kafein ve Biotin içeriğiyle saçların hızlı uzamasına ve beslenerek güçlenmesine yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

NASIL KULLANILIR?

Baicapil Şampuanı, Islak saça saç köklerinden uçlarına doğru masaj yapılarak uygulayınız. Aktiflerin saça olan etkisinin artırılmasına yardımcı olmak için, saçta 2 dakika beklettikten sonra durulama yapılmasını tavsiye ediyoruz. Baicapil Boom’u hafif nemli saçınıza, spreyleme işlemi yaptıktan sonra parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulamayı tamamlayabilirsiniz.

BAZI SAÇLAR NEDEN YAVAŞ UZAR?

Saçlarınız yavaş mı uzuyor? Saçların yavaş uzaması veya hiç uzamamasının birçok nedeni olabilir. Saçlar sağlıklıyken zamanının %90′nında uzar, %10′unda dinlenir. Birkaç hafta olan dinlenme sürecinden sonra saç dökülür ve yeni saçlar tekrar uzamaya başlar. Genetik faktörler, bazı hastalıkların dışında saç telleri ayda ortalama 1 cm uzamaktadır. Uzama sürecinde meydana gelebilecek stres ve psikolojik travmalarda saçın yavaş uzamasına yol açabilir. "Peki yavaş uzamaya karşı ne yapmalıyım?" dediğini duyar gibiyiz BOOM BUTTER Keratin Milk serisi tam sana göre.

İçeriğindeki %0,5 Hidrolize Keratinin sayesinde saç tellerinin güçlenmesine ve daha esnek bir yapıya kavuşmasına katkı sağlamak amacıyla geliştirdiğimiz bir saç bakım ürünüdür. Betain içeriği ile saçın doğal nem dengesinin sağlanması ile birlikte saç kırıklarının önlenmesine ve onarılmasına yönelik saç bakım rutinine yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

İçeriğindeki Keratin ve Buğday proteinleri ile saçların ihtiyaç duyduğu protein desteğine katkı sağlayarak, saçların beslenmesine, daha parlak ve bakımlı bir görünüm sergilemesine yardımcı olması için geliştirdiğimiz bir saç bakım ürünüdür. Patentli aktifimiz Baicapilin desteği ile saç dökülmelerine yönelik bakıma katkı sağlarken, kondisyoner içeriğiyle daha kolay taranan ve şekil alan, hacimli saçlara kavuşmanızı hedeflemektedir.

NASIL KULLANILIR?

Keratin Milk Şampuanı, avucunuza bir miktar alarak dairesel hareketlerle parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayınız. İçeriğindeki aktiflerin etkinliğini arttırmak için, saçta 1-2 dakika beklettikten sonra durulayınız. Keratin Sütünü hafif nemli ve temiz saça spreyleme yöntemi ile püskürterek uygulayabilirsiniz.

KEPEK NEDEN OLUŞUR?

Kendisini sürekli olarak yenileyen ciltte, yenileme sırasında birçok nedene bağlı olarak ölü derilerin saç köklerinde birikmesi sonucu kepek oluşumu gözlemlenebilir. Özellikle mevsim geçişi sırasında yaşanan ısı değişimine bağlı olarak, saç diplerinde kuruma ve kepeklenmede artış gözlemlenebilmektedir. Kepeğe Karşı etkili çözüm, BOOM BUTTER Caffeine Biotin Serisi imdadına yetişti!

İçeriğindeki Kafeinin saç derisini canlandırıcı etkisiyle saç köklerinin nemlenmesine ve saç tellerinin güçlenmesine vermiş olduğu desteğin yanı sıra, Biotinin saç foliküllerine sağlamış olduğu keratin desteği ile saçların daha parlak ve bakımlı görünmesine yardımcı olması için geliştirdiğimiz bir saç bakım şampuanıdır. 15 farklı Amino Asit Complex ile saç köklerinin ve tellerinin beslenmesine yardımcı olurken Çinko içeriği ile sebum dengesi ve kepek oluşumuna yönelik bakım desteği hedeflenmektedir.

İçeriğindeki Biotin ve Kafeinin sayesinde saçların doğal nem dengesine verdiği destekle kepek oluşumuna yönelik bakıma katkı sağlaması amacıyla geliştirdiğimiz bir saç bakım ürünüdür. Düzenli kullanımla, saçların çevresel koşulların olumsuz etkilerine karşı korunması ile birlikte saçların daha canlı ve parlak bir görünüme kavuşulması hedeflenmektedir. Zengin içeriğiyle saçları güçlendirerek saç dökülmeleri ve yavaş uzamaya yönelik bakıma yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

NASIL KULLANILIR?

Caffeine Biotine Şampuanı, avucunuza bir miktar alarak dairesel hareketlerle parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayınız. İçeriğindeki aktiflerin etkinliğini arttırmak için, saçta 1-2 dakika beklettikten sonra durulayınız. Caffeine Biotine Toniği, Saçınıza 15-20 cm uzaktan püskürterek ihtiyacınız olduğu her an kullanabilirsiniz. Uygulama sonrası durulama gerektirmez.

SAÇLAR NEDEN YIPRANIR?

Saçların daha güzel bir görünüm elde etmesi için saçlara uygulanan boyalar, kurutucular, düzleştiriciler kırılan ve incelmiş bir saç yapısına zemin hazırlayabilir. Boyalı saçlarda, turuncu ve sarı yansımaları çoğumuz için rahatsız edicidir. Boyalı saçlarında kusursuz renk koruması için ihtiyacın olan BOOM BUTTER Purple serisi.

Boyalı saçlarda, turuncu ve sarı olarak meydana gelen yansımalara karşı bakım desteği sunarak, karşıt tonların nötralize edilmesine yardımcı olmak amacıyla geliştirdiğimiz bir saç bakım ürünüdür. Güneş ışınları ve diğer olumsuz çevre koşulları ile saçlarda meydana gelen renk solmalarına yönelik bakıma yardımcı olarak daha canlı, parlak ve bakımlı bir görünüm amaçlanmaktadır.

Boyalı saçlarda, güneş ve diğer dış etkenlere bağlı olarak meydana gelen sarı tonların nötralize edilmesine yardımcı olmak için geliştirdiğimiz bir saç bakım ürünüdür. Saçların uzun süre ilk halindeki tonunu korumasına destek vermeyi amaçlamaktadır.

NASIL KULLANILIR?

Purple Şampuanı, avucunuza bir miktar alarak dairesel hareketlerle uygulayınız. Parmak uçları ile saç ve saç derisine 1-3 dakika masaj yaptıktan sonra durulayabilirsiniz. Purple Toniği, saçınıza 15-20 cm uzaktan püskürttükten sonra avuç içiniz ile saç tellerinize nüfus etmesini sağlayınız.

SAÇLAR NEDEN HACİMSİZ GÖRÜNÜR?

Saçlarda yaşanan nem eksikliği, kuru ve cansız saç yapısı saçın hacimsiz görünmesine sebep olabilir. Havalı görünmenin en kestirme yolu hacimli ve bukleli saçlardır. Sönük ve ince teli saçların daha canlı, dolgun ve hacimli görünmesinin, daha belirgin buklelere sahip olmayı herkes ister. BOOM BUTTER Volume serisiyle tanışmanın tam zamanı. Saçının Volümünü Yükselt, Havalı Görün.

İçeriğindeki gümüşi ıhlamur ağacı yaprağı ekstraktının saç köklerine derinlemesine nüfus etmesi sayesinde saç köklerinin canlanmasına ve saç tellerinin kalınlaşmasına yardımcı olarak daha hacimli bir görünüme kavuşmasına yardımcı olması için geliştirdiğimiz bir saç bakım ürünüdür.

İçeriğindeki gümüşi ıhlamur ağacı yaprağı ekstraktının sayesinde saç ve saç tellerinin beslenmesine ve canlanmasına destek vermenin yanı sıra saç tellerinin kalınlaşmasına yardımcı olarak hacimli bir görünüme kavuşmasına katkı sağlaması için geliştirdiğimiz bir saç bakım toniğidir.

NASIL KULLANILIR?

Volume Şampuanı, avucunuza bir miktar alarak dairesel hareketlerle uygulayınız. İçeriğindeki aktiflerin etkinliğini arttırmak için saçta 1-2 dakika beklettikten sonra durulayınız. Volume Tonik, Hafif nemli saçlarınıza spreyledikten sonra, toniğin saç köklerine nüfus edebilmesi için parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayınız.