Menü

BOOM BUTTER Multifonksiyonel (7 Aktif) Keratin Milk Şampuan 250 ML

İçeriğindeki keratin desteği ile daha esnek ve güçlü saçlara kavuşmanıza yardımcı olurken zengin içeriğiyle olumsuz çevresel koşularına karşı bakım desteği sunar.

Ürün Kodu : FP.09.04.004.010
5.0 Ortalama Puan
 • 5
  11
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
(11 Yorum)
79,99 TL
cargo.png (345 b) Hızlı Kargo!

KERATİN MİLK ŞAMPUAN

İçeriğindeki Keratinin sayesinde saç tellerinin güçlenmesine, daha hızlı uzaması ve daha esnek bir yapıya kavuşmasına katkı sağlamak amacıyla geliştirdiğimiz bir saç bakım ürünüdür. Betain içeriği ile saçın doğal nem dengesinin sağlanması ile birlikte saç kırıklarının önlenmesine ve onarılmasına yönelik saç bakım rutinine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Argan, Çam Terebentin, Üzüm ve Nar Çekirdeği yağları ile saçların beslenmesine ve uzun süreli nemli kalmasına katkı sağlarken B5 Vitamini ile saçların güçlenmesi, incelme karşıtı bakım ve olumsuz çevresel faktörlere karşı korunmasına destek olması hedeflenmektedir.


NASIL KULLANILIR?

Islak saçınıza, avuç içinize aldığınız bir miktar şampuanı dairesel hareketlerle parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayınız. İçeriğindeki aktiflerin etkinliğini arttırmak için, saçta 1-2 dakika beklettikten sonra durulayınız. Günlük kullanıma uygundur.

Teslimat Bilgisi
25.07.2024 - 29.07.2024 tarihine kadar kargoda
MİLYONLARCA MUTLU #Procsiner BURADA.
Peki Ya Sen?
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner