Menü

PROCSIN Aşırı Yağlanma Karşıtı Elma Sirkesi Şampuanı 300 ML

Düzenli kullanımla çevresel koşullara karşı saçlarınızın korunmasına yardımcı olurken, saçların doğal nem dengesine verdiği destekle daha doğal ve canlı bir saç görünümüne sahip olabilirsiniz.
Ürün Kodu : FP.01.04.004.006
5.0 Ortalama Puan
 • 5
  19
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
(20 Yorum)
180,00 TL
99,99 TL
Üyelere Özel
%44 indirim
cargo.png (345 b) 3-7 iş günü içinde kargoda!

ELMALI SİRKE SAÇ ŞAMPUANI

İçerisindeki vitaherb complex ve B5 vitamin desteği ile saçlarınızın kökten uca temizlenmesine ve beslenmesine yardımcı olmasının yanı sıra, doğal nem dengesine destek vererek yumuşak ve kolay taranan bir yapıya kavuşmasına katkı sağlamak amacıyla geliştirdiğimiz bir saç bakım ürünüdür. İçeriğindeki maya otu, at kuyruğu ve sarı darı ekstratlarıyla olumsuz çevre koşullarına karşı saçların korunmasına yardımcı olmayı amaçlar. B5 Vitamini, aloe vera ve papatya gibi doğal içeriklerle nemlendirme desteği vererek kolay taranan ve elektriklenmeyen bir saç yapısının oluşmasına katkı sağlar. Adaçayı, yeşilçay, ısırgan, huş ağacı, kına ağacı ve dulavrat otu içeriğiyle saç dökülmelerine yönelik bakıma yardımcı olurken, elma sirkesinin yardımıyla aşırı yağlanma ve kırılmalara yönelik bakıma destek vermeyi hedeflemektedir.


NASIL KULLANILIR?

Ilık su ile saç ve saç derinizi ıslatınız. Avucunuza alacağınız bir miktar şampuanı saçınıza sürünüz. Parmak uçlarınız ile saç ve saçlı deriye bir iki dakika masaj yaptıktan sonra saçlarınızı durulayınız. Alkolsüz içeriğiyle günlük kullanıma ve tüm saç tiplerine uygundur.

Teslimat Bilgisi
29.02.2024 - 04.03.2024 tarihine kadar kargoda
MİLYONLARCA MUTLU #Procsiner BURADA.
Peki Ya Sen?
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner