PROCSIN

PROCSIN Mandelic Asit Serum 20 ML

Cilde verdiği destekle, daha aydınlık bir cilt görünümü oluşmasına zemin hazırlar. Cildin olumsuz çevre koşullarına karşı korunmasına yardımcı olurken, pürüzsüz bir görünüm için katkı sağlar.
Ürün Kodu : FP.01.01.012.023
89,99 TL
3-7 iş günü içinde kargoda!
Paylaş
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • İade & Teslimat
  • MANDELİC ASİT SERUM

    Mandelic Asit ve doğal ekstraktların sayesinde cildin doğal nem dengesine destek verirken daha parlak, canlı pürüzsüz bir cilt görünümüne yardımcı olmak için geliştirdiğimiz bir cilt bakım ürünüdür. İçeriğindeki B3 Vitamini, Aloe Vera, Isırgan Otu ve Yeşil Çay özlerinin yardımıyla cildin nem dengesinin sağlanmasına destek vererek akne ve leke oluşumuna yönelik cilt bakımına katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Papatya, At Kuyruğu, Adaçayı ve Kına özü içeriğiyle daha eşit bir cilt tonu için yardımcı olmanın yanı sıra Huş Ağacı, Şerbetçi Otu, Dulavrat Otu gibi doğal içerik desteğiyle kırışıklık görünümüne yönelik bakıma yardımcı olmayı hedeflemektedir.


    NASIL KULLANILIR?

    Akşam yatmadan önce yüz temizleme jeli ve toniği ile temizlenmiş cildinize masaj yaparak uygulayınız. İlk 1 hafta boyunca 2 günde bir, ardından her gece yatmadan önce uygulayabilirsiniz. Tüm ciltler için kullanıma uygundur. Uygulama öncesi el bileğinizin iç yüzeyinde denemenizi tavsiye ediyoruz.

baslik.png (9 KB)
baslik-web.png (9 KB)
1.webp (54 KB) 2.webp (225 KB) 3.webp (235 KB) 4.webp (169 KB) 6.webp (199 KB) 9.webp (202 KB)
Procsin Her Yerde
eczane
getir
watsons
rossmann
eve
migros
carrefour
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.