PROCSIN

PROCSIN Mandelic Asit Tonik 200 ML

Mandelic Asitin  desteği ile daha aydınlık ve canlı bir cilt görünümü. Cildinizin temizliğine verdiği desteğin yanı sıra eşit bir cilt tonu ile daha pürüzsüz bir cilt görünümüne  kavuşmanız için yardımcı olur.
Ürün Kodu : FP.01.01.037.014
89,99 TL
3-7 iş günü içinde kargoda!
Paylaş
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • İade & Teslimat
  • MANDELİC ASİT TONİK

    Mandelic Asit ve doğal ekstraktların sayesinde cildinizi temizlerken, daha eşit, canlı ve pürüzsüz bir görünüme yardımcı olması için geliştirdiğimiz bir cilt bakım ürünüdür. İçeriğindeki B3 Vitamini, Aloe Vera, Isırgan Otu ve Yeşil Çay özlerinin yardımıyla cildin nem dengesinin sağlanmasına destek vererek akne ve leke oluşumuna yönelik cilt bakımına katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Biotin içeriğiyle cildin olumsuz çevre koşullarına karşı korunmasına yardımcı olurken Papatya, At Kuyruğu, Adaçayı ve Kına Özü içeriğiyle daha eşit bir cilt tonu için destek verir. Huş Ağacı, Şerbetçi Otu, Dulavrat Otu gibi doğal içerik desteğiyle cilt yüzeyindeki ince çizgi görünümüne yönelik cilt bakımını hedeflemektedir.


    NASIL KULLANILIR?

    Yüz temizleme jeli ile temizlenmiş cilde pamuk yardımı ile uygulayabilirsiniz. Günlük kullanıma uygundur. Akşam kullanım sonrasında mandelic asit serum ile bakım rutininizi tamamlayabilirsiniz. Uygulama öncesi el bileğinizin iç yüzeyinde denemenizi tavsiye ediyoruz.

baslik.png (9 KB)
baslik-web.png (9 KB)
1.webp (54 KB) 2.webp (225 KB) 3.webp (235 KB) 4.webp (169 KB) 6.webp (199 KB) 9.webp (202 KB)
Procsin Her Yerde
eczane
getir
watsons
rossmann
eve
migros
carrefour
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.